SZC logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

OM kód: 203058/002 | 1032 Budapest, Bécsi út 134.

Intézmény logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2023. szept. 1.


Tanulmányi osztály

  Első tanítási nap

  A 2023/2024. tanév első tanítási napja 2023. szeptember 1-én lesz. A tanítás reggel 8-kor kezdődik, a tanulóknak osztályfőnöki órák, illetve a 9-10. évfolyamon nyelvi szintfelmérők lesznek. A tanévnyitó ünnepély az osztályfőnöki órák keretében az iskolarádión keresztül kerül megrendezésre.

  Első tanítási nap

  A tanulók az első tanítási napra egy jegyzetelésre alkalmas füzetet és íróeszközt (tollat) hozzanak magukkal. A 9-10. évfolyam az első tanítási napon kapja meg a tankönyveket, így ők hozzanak magukkal a tankönyvek hazavitelére alkalmas táskát vagy hátizsákot. A tanév során használandó füzetekre külön előírás nincs, az erre vonatkozó elvárásokat a szaktanárok az első tanítási óránkon ismertetik. Az első tanítási napon még nem lesz ebéd.

  Az első tanítási napon reggel 7:00-tól az aulában Pizsiparty-t tartunk amire minden diákot szeretettel várunk!

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Mikulás eljövetele

  Mikulás eljövetele

  Idén is ellátogatott hozzánk Mikulásapó 🎅, Mikulásanyó 🤶 és két krampusza, hogy meglepjék az iskola tanulóit. A hagyományainkhoz hűen szaloncukor 🍬 járt az éneklésért 🎼, ezzel fokozva a karácsonyi hangulatot iskolánkban. Mindenkinek kellemes ünnepi készülődést kívánunk! 🎄

  2021. dec. 6.


  Szilovics Barbara (Bláthy Média)

  Szalagavató

  Szalagavató

  Idén is megrendezte iskolánk egyik legszebb ünnepélyét, a szalagavatót. Az előző évekkel ellentétben a helyszínt a saját épületünk adta, ahol rendhagyó programmal, de a szokásos nagy szeretettel búcsúztattuk el jelképesen a 2017-es és 2018-as tanévben beiratkozott, immár 12. évfolyamos tanulókat.

  2021. okt. 22.


  Demecs Flórián (Bláthy Media)

  Gólyanap

  Gólyanap

  Egy évnyi – a koronavírusjárvány miatti – kimaradás után múlt hét pénteken ismételten felavattuk a gólyáinkat a megújult Diákönkormányzat szervezésében.

  2021. okt. 15.


  Bori Edina (Bláthy Média)


  Partnereink

  • BMSZC
  SZC logo

  Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum

    1032 Budapest, Bécsi út 134.

   • Telefon: +36 (70) 501-9414

    E-mail: iskolatitkar@blathy.info

    OM azonosító: 203058/002


   2023Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum