Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

OM kód: 203058/002 | 1032 Budapest, Bécsi út 134.

Budapesti Műszaki SZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokMS365KRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Informatika oktató (tanár) az „Informatika és távközlés ágazat” egyes informatikai szakmai tantárgyainak oktatására

Elsősorban a programozáshoz és/vagy a hálózati ismeretekhez kapcsolódó Informatikai szakmai tantárgyak technikumi tanterv szerinti oktatása és az Szt. szerinti kapcsolódó feladatok ellátása. Bekapcsolódás a tehetséggondozásba.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum
Iskola címe 1032 Budapest, Bécsi út 134.
Honlap blathy.info
E-mail cím iskolatitkar@blathy.info

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama Határozatlan
Foglalkoztatás jellege Teljes munkaidő
Munkavégzés helye 1032 Budapest, Bécsi út 134.
Feladat típusa Informatika oktató (tanár)
Elvárt képzettség
  • Informatika szakos középiskolai tanár vagy
  • okleveles informatikus mérnöktanár vagy
  • informatikus mérnöktanár vagy
  • mérnöktanár informatikusi szakmai végzettséggel vagy
  • egyéb más informatikus szakmai (OKJ vagy SZJ) végzettség.
Leírás

FELADATOK

  • Elsősorban a programozáshoz és/vagy a hálózati ismeretekhez kapcsolódó Informatikai szakmai tantárgyak technikumi tanterv szerinti oktatása és az Szt. szerinti kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Bekapcsolódás a tehetséggondozásba

ELVÁRÁSOK munkakörnek megfelelő jogszabályban rögzített elvárt végzettség

Előnyt jelent:

  • iparban szerzett tapasztalat
  • osztályfőnöki feladatra való rátermettség
  • OKJ vagy SZJ végzettség esetén a jelenleg folyó szakirányú felsőfokú tanulmányok

Amit kínálunk

  • A foglalkoztatás jellege munkaviszony, bérezés megegyezés szerint, az oktatói kezdő bér havi bruttó 582 ezer Ft pályakezdők esetében.

Betölthetőség időpontja 2024.08.21.
Jelentkezési határidő 2024.08.20.
Jelentkezés módja A szakmai önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok, valamint erkölcsi bizonyítvány megküldésével a következő email címre:
igazgato@blathy.info

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

1032 Budapest, Bécsi út 134.

Telefon: +36 (70) 501-9414

E-mail: iskolatitkar@blathy.info

OM azonosító: 203058/002

2024Budapesti Műszaki SZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum